top of page

Ön Bilgilendirme 

 

İade Şartları

Ürün İadesi 

Satın almış olduğunuz ürünlerin iadesinde para iadesi yapılmamaktadır. 

İade edilmek istenen ürünlerin açılmamış ve kullanılmamış, orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte 30 gün içinde kesmiş olduğumuz resmi fatura ile gönderilmesi gerekmektedir. 

Gönderilen ürünler incelenerek kabul edilebilir durumda olanların iadesi seçtiğiniz ürünlerle değiştirilebilecektir. 

Kabul edilemeyecek durumda olanların gönderimi adresinize iade olarak sağlanacaktır. 

İade etmek istediğiniz ürün yanında iade sebebinizi ve yerine almak istediğiniz ürünleri içeren imzalı bir yazı ile gelen göndermeniz gerekmektedir. 

İade sebebiniz ve iade ürün durumları uygun olduğu takdirde yerine almak istediğiniz ürünler varsa fark ödemesi ve kargo masrafı ödemeniz sonrasında ürün gönderimi gerçekleşecektir.

İndirimdeki ürünlerde iade veya değişiklik yapılamamaktadır.

 

Sipariş İptali

Siparişinizin iptal işlemini yapabilmemiz için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir.

 

Ödeme ve Teslimat

Sipariş Teslimi

Sipariş ettiğiniz ürünler kargo firmasına tam ve mükemmel durumda teslim edilmektedir. Kargodan teslim alırken ürünlerin zarar görmemiş olduğundan emin olmak müşterinin sorumluluğundadır.  Ürünlerin size ulaşması sırasında oluşabilecek zararlar hakkında şikayetlerinizi kargodan teslim alırken kargo yetkilisine belirtmeniz gerekmektedir. Teslim aldıktan sonra iade etmek istemeniz durumunda Ürün İadesi bölümündeki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

 

Sipariş Teslim süresi

Siparişleriniz İstanbul içine ortalama 4 iş günü, İstanbul dışına ortalama 6 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Cuma günü akşam 16.00'dan sonra verilen siparişler ve hafta sonu siparişleri Pazartesi gününden itibaren kargoya teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 16.00'dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınabilecektir. 

 

 

 

Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

 

Missvillage.com.tr olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta) sizlerden talep etmekteyiz. 

Toplanan bilgilerin, sizler için dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetleri ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik sadece Miss Village bünyesinde kullanıldığını bilmenizi isteriz. 

Üyelik formları aracılığı ile toplanan bilgileri, bilginiz veya isteğiniz olmadan üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmıyor, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmıyor ve satmıyor olduğumuzu bilmenizi isteriz.  

Missvillage.com.tr olarak e-posta adresleri ve üyelik formlarındaki kişisel bilgiler yanında site kullanımı sırasında, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlayabiliyor, sizlere bunlara uygun kampanya ve bilgilendirmeler sunabiliyoruz. “Kişisel bilgiler içermeyen istatistiksel verileri” ise Miss Village müşterilerine daha özel bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Missvillage.com.tr iş ortakları ile kampanyalar düzenlemek üzere paylaşabilmekteyiz. 

Sitemizden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla ödeme sayfasında alınan kredi kartı bilgilerinizi, Missvillage.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutmadığımızı, ödemeye yönelik tüm işlemlerin Missvillage.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleştiğini bilmenizi isteriz.  

 

Güvenlik 

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen Missvillage.com.tr altyapısı, başta SSL güvenlik teknolojisi ve diğer ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Bu sayede, Missvillage.com.tr alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir. Kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebilir, yetkisiz kişilerce izlenemez ve sistemlerimizde  depolanmaz.

Dünya üzerinde bu sistemi kullanmak isteyen e-ticaret siteleri, bizim çalışmayı tercih ettiğimiz GlobalSign ve Thawte Global gibi bir internet güvenlik firması ile anlaşarak, bu firmanın istediği tüm belge ve standartları sağlayarak aldıkları SSL sertifikasını belgelendirmek zorundadır. Missvillage.com.tr üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada kullanılan internet güvenlik standartları içerisinde hareket etmekte olduğunuzu bilmenizi isteriz.

bottom of page