top of page

 

Merhaba,

 

Ben Çiğdem Yıldız… 20 senelik kurumsal hayatın ardından, 2010 yılında artık doğalı korumak, doğaya dönmek üzerine çalışmak için başka bir yola girdi hayatım! 

O gün başlayan çalışmaların meyveleri 2018 yılının Temmuz ayında sentetik kimyasal içermeyen, doğal, temiz kişisel bakım ve kozmetik ürünler, olarak ortaya çıktı. 

 

Doğaya, hayvanlara saygılı üretim, doğanın zenginliklerini doğayı sömürmeden faydalanarak kullanmak misyonuyla ve İbn’i Sina’dan 19. yy sonlarına kadar Batı’da Tıp alanında okutulan kitapların da kaynağı olarak süregelen  kadim Anadolu bitki bilgeliğinden de yararlanarak üretiyoruz ürünlerimizi… 

Kendimi adadığım bu alanda her bir cilt tipinin farklı ihtiyaçlarına doğanın bir iyileştirici güç sunduğunu farkettim. Her bir ürün ve reçetesi üzerine yıllardır çalışıyor ve geliştiriyorum. Bu nedenle özellikle sorunlu bir cilt tipine sahipseniz bana mutlaka danışın, deneyimlerimi paylaşmaktan mutluluk duyarım.

 

  

Doğal İçerikler

 

Ürünlerimiz %100 doğal kaynaklı içerikleri ile cildinizin kendi kendini onarmasına yardımcı oluyor. Sentetik ve kimyasal içerikleri reddederken, doğal bio-aktiflerle çalışarak gerçek, etkili ve uzun soluklu sonuçları cildinize armağan ediyor. Yalnızca %100 saflıkta Terapötik Uçucu Yağlar, gıda saflığında soğuk sıkım bitkisel yağlar, esansiyel yağı ayrıştırılmamış buhar-distile hidrosoller ve biyoaktifler kullanılırken, mümkün olduğunca yerel ve organik kaynaklar tercih ediliyor.

 

   

 

Çalışma Etiğimiz

 

Sürdürülebilirlik ve sağlığınıza verdiğimiz önemin attığımız her adım ve uyguladığımız her yöntemde temel aldığımız ilke olduğunu hiç unutmadan çalışmak en önem verdiğimiz konu… 

Ürün bazında testleri, Sağlık Bakanlığı onayları ile hijyenik labaratuar koşullarında üretilmiş ürünlerimizle sağlığınıza önem veriyor ve üretim hassasiyetimizi yaygınlaştırmak için çalışıyoruz. 

Sosyal Bilinç ve Yardımlaşma felsefemizin bir diğer temel taşı. Çocuk, Kadın ve dünya paydaşlarımız hayvanlar için yaptığımız projelerle sosyal farkındalık yaratabilmek, toplum bilincine değer katmayı hedefliyoruz.

IMG_4417.JPEG
bottom of page